داروخانه بهشت درمان


product

داروخانه بهشت درمان/ مکمل ورزشي / پروتئين / ژن استار وي مکمل پودر 2270گ

ژن استار وي مکمل پودر 2270گ

بیشتر بخوانید ...

  • کد محصول : 14130040
  • ژن استار وي مکمل پودر ۲۲۷۰گ
  • پودر پروتئین وی ژن استار دارای پروتئین وی کنسانتره و هیدرولیز شده بوده و استفاده از آن موجب افزایش حجم عضلانی می‌شود. اسیدهای آمینه متنوعی در این محصول موجود هستند که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به والین، لوسین و ایزولوسین اشاره کرد.


موجود در انبار :

ناموجود


39,050,000

26٪

28,897,000

ریال
نقد و بررسی اجمالی

ژن استار وي مکمل پودر 2270گ

نقد و بررسی پودر پروتئین وی ژن استار

پودر پروتئین وی ژن استار انواع مختلفی از اسیدهای آمینه را در خود جای داده است. این مکمل حاوی پروتئین وی کنستانتره و هیدرولیز شده بوده و موجب افزایش حجم عضلانی می‌شود به همین دلیل محصولی مناسب برای ورزشکاران است. این محصول با طعم بیسکوئیت وانیلی عرضه شده و ۲۲۷۰ گرم وزن دارد. پروتئین وی علاوه بر عضله سازی به چربی سوزی نیز کمک می‌کند. کاهش چربی در کنار افزایش حجم عضلات مهم‌ترین مزیت استفاده از محصول فوق است که آن را در میان بدنسازان و ورزشکاران محبوب می‌کند. این پودر را هم به آب و هم به شیر می‌توانید اضافه کرده و میل نمایید. پیشنهاد می‌شود این مکمل را همراه با آب زیاد مصرف نمایید تا مواد زاید حاصل از متابولیسم پروتئین از بدن دفع شود و اختلال عضلانی هنگام تمرینات ورزشی ایجاد نشود.

اسیدهای آمینه والین، لوسین و ایزولوسین

اسیدهای آمینه فوق از جمله مهم‌ترین ترکیبات موجود در این پروتئین وی هستند. آمینو اسید شاخه دار والین در فرایند تولید انرژی درون بدن نقشی کلیدی داشته و قدرت فیزیکی بدن انسان را افزایش می‌دهد. لوسین در متابولیسم بافت‌های ماهیچه‌ای نقش داشته و برای حفظ عضلات ضروری محسوب می‌شود. اگر به ترمیم عضلات خود فکر می‌کنید باید حتما از این اسید آمینه به صورت روزانه استفاده نمایید. ایزولوسیون نیز یکی از ۳ اسید آمینه شاخه دار است که که مصرف آن با جذب آمینواسید تریپتوفان (پیش ساز سروتونین) در مغز رقابت کرده و مانع سنتز سروتونین در مغز می‌شود. هر سه اسیدهای آمینه نام برده شده برای عضله سازی مفید هستند و بهتر است ورزشکاران حتما در رژیم غذایی خود از آنها بهره بگیرند.

ویژگی های پودر پروتئین وی ژن استار

شامل اسیدهای آمینه والین، لوسین و ایزولوسین

دارای پروتئین Whey کنسترانته و هیدرولیز شده

افزایش دهنده حجم عضلانی

طعم بیسکوئیت وانیلی

کمک به چربی سوزی

چطور مصرف کنیم

یک پیمانه پر از پودر وی را به ۲۵۰ میلی لیتر  آب یا شیر اضافه کرده و پس از گذاشتن درب شیکر، ۲۵ تا ۳۰ ثانیه آن را تکان دهید و میل نمایید.

لطفا دقت کنید

پودر پروتیین وی ژن استار باید همراه با آب زیاد مصرف شود تا مواد زاید حاصل از متابولیسم پروتئین از بدن دفع شود و اختلال عضلانی هنگام تمرین ایجاد نکند.

در جای خشک و خنک و دور از رطوبت نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان بگذارید.

موارد منع مصرف

در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی مصرف نشود.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی

استفاده از این مکمل در دوران بارداری و شیردهی انجام نشود.

ترکیبات

مخلوط پروتئینی (کنسانتره پروتئین وی، پپتیدهای پروتئین وی) مجموعه آنزیمی، لستین، شیرین کننده مصنوعی و طعم دهنده‌های مجاز خوراکی

مشخصات فنی محصول

ژن استار وي مکمل پودر 2270گنظرات کاربران

ژن استار وي مکمل پودر 2270گژن استار وي مکمل پودر 2270گ