داروخانه بهشت درمان


product

داروخانه بهشت درمان/ مکمل ورزشي / پروتئين / ويثر بتا پمپ 300

ويثر بتا پمپ 300

بیشتر بخوانید ...

  • کد محصول : 14130037
  • ويثر بتا پمپ ۳۰۰
  • پودر بتا پمپ ویثر محصولی کاربردی و ویژه جهت بهبود عملکرد بدن قبل از تمرین است. این ترکیب به تاخیر خستگی و افزایش انرژی، رشد بیشتر بافت‌های عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی کمک موثری می‌کند.


موجود در انبار :


6,050,000

20٪

4,840,000

ریال
نقد و بررسی اجمالی

ويثر بتا پمپ 300

نقد و بررسی پودر بتا پمپ ویثر

پودر بتا پمپ ویثر یک مکمل پیش از تمرین است که به پمپاژ بیشتر خون در حین تمرین کمک کرده و موجب رسیدن به اوج عملکرد می‌شود. همچنین باعث رشد بیشتر بافت‌های عضلانی، تاخیر خستگی در حین تمرینات هوازی و بی هوازی می‌شود. این مکمل به دلیل برخوردار بودن ترکیبی به نام آرژنین، می‌­تواند میزان عملکرد و سطح هورمون‌های رشد را در بدن افزایش دهد، که این امر را از طریق تقویت و بهبود اکسیژن مایع انجام می‌­دهد، لذا بیشتر برای افرادی مناسب است که سعی دارند با مصرف بتا پمپ کاهش زیادی را در وزن خود ایجاد کنند.

بهبود عملکرد ورزشکاران با بتا پمپ ویثر

در این محصول ترکیباتی از قبیل اسید آمینه ال آرژنین، کافئین و کراتین مونوهیدرات وجود دارد که همگی جهت افزایش استقامت و بهبود عملکرد ورزشی و رفع خستگی مناسب هستند. ال آرژنین نیز نوعی اسیدآمینه ضروری است که درون بدن ما تولید نمی‌شود و باید از طریق مصرف خوراکی به بدن برسد. علاوه بر افزایش پمپاژ خون به عضلات موجب آزاد شدن بیشتر هورمون رشد در بدن شده که نقش موثری را در افزایش حجم و قدرت عضلات و همچنین افزایش سرعت متابولیزم ایفا می‌کند.

کراتین هم ماده ‌ای است که به ‌طور طبیعی در سلول‌‌های عضلانی یافت می‌‌شود. در حین بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش با شدت بالا، این ماده به ماهیچه‌‌های عضلانی در جهت تولید انرژی کمک می‌کنند. همچنین کافئین موجود در این محصول می‌تواند باعث بهبود عملکرد فیزیکی در آستانه تحمل تمرین شود. کافئین می‌تواند پایداری عملکرد و ظرفیت تحمل را افزایش دهد و اعمال درک و تمرکز را کاهش دهد.

نقش ویتامین c در بدنسازی

فواید مصرف ویتامین C در بدنسازی زیاد است. ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان در بسیاری از عملکردهای بدن نقش موثری ایفا می‌کند. همه افراد به این ویتامین احتیاج دارند، اما ورزشکاران یا بدنسازان حرفه ای جهت تقویت سیستم ایمنی و ریکاوری پس از تمرینات ورزشی به این ویتامین احتیاج دارند. این ویتامین در تشکیل کلاژن نقش دارد. کلاژن ماده اصلی تشکیل دهنده بافت همبند است که استخوان‌‌ها و عضلات را در کنار هم نگه می‌‌دارد. هنگامی که ورزشکار تمرینات شدید ورزشی انجام می‌دهد مثلا وزنه‌های سنگین بلند می‌‌کنند، به عضلات فشار وارد شده و احتمال آسیب بالا می‌‌رود اما به کمک ویتامین C می‌‌توان از بروز این مشکل پیشگیری کرد. همچنین این ویتامین به جذب بیشتر آهن کمک می‌کند.

ویژگی های پودر بتا پمپ ویثر

تاخیر خستگی در حین تمرینات هوازی و بی هوازی

افزایش استفامت و عملکرد ورزش

رشد بیشتر بافت‌های عضلانی

مکمل پیش از تمرین

موثر در کاهش وزن

افزایش انرژی

چطور مصرف کنیم

دو پیمانه (۵-۱۰ گرم) را با ۱۵۰ میلی لیتر آب یا آب میوه مخلوط نموده، ۳۰ دقیقه قبل از تمرین مصرف نمایید.

لطفا دقت کنید

این فرآورده صرفا برای ورزشکاران حرفه ای بوده و افراد مبتدی از مصرف این محصول جدا خودداری کنند.

این فراورده یک مکمل تغذیه ای است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.

دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی

در دوران بارداری و شیردهی با تجویز پزشک مصرف شود.

تداخل دارویی

بهتر است بتا پمپ ویسر را با داروهای مکملی دیگر استفاده نکنید و حتما سعی کنید حداقل فاصله زمانی را برای مصرف این گونه قرص‌ها و مکمل­‌ها را رعایت کنید تا اثربخشی آن به درستی در بدن نمایان شود.

مشخصات فنی محصول

ويثر بتا پمپ 300نظرات کاربران

ويثر بتا پمپ 300ويثر بتا پمپ 300