داروخانه بهشت درمان


product

داروخانه بهشت درمان/ مکمل ورزشي / پروتئين / ويتاپي وي پروتئين 2270 گرمي

ويتاپي وي پروتئين 2270 گرمي

بیشتر بخوانید ...

  • کد محصول : 14130026
  • ويتاپي وي پروتئين ۲۲۷۰ گرمي
  • پودر پروتئین وی ویت ویتاپی نوتریشن افزایش دهنده حجم عضلانی بوده و دارای پروتئین وی کنسانتره و هیدرولیز شده است. اسیدهای آمینه والین، لوسین و ایزولوسین در این محصول وجود دارند.


موجود در انبار :


30,250,000

15٪

25,712,500

ریال
نقد و بررسی اجمالی

ويتاپي وي پروتئين 2270 گرمي

نقد و بررسی پودر پروتئین وی ویت ویتاپی

پودر پروتئین وی ویت ویتاپی علاوه بر پروتئین وی انواع اسیدهای آمینه را نیز در خود جای داده است. این پودر بیشتر مناسب ورزشکاران و بدنسازان است اما افراد عادی نیز می‌توانند به منظور عضله سازی از آن استفاده نمایند. این محصول طعم وانیل دارد و می‌توان آن را به آب یا شیر اضافه کرده و میل نمود. پروتئین وی ایزوله شده ترکیب اصلی این مکمل به شمار می‌آید که هضم آسان و جذب سریعی در بدن دارد. پروتئین وی پروتئین کاملی محسوب می‌شود که از انواع آمینو اسید تشکیل شده و حاوی مقدار اندکی لاکتوز نیز هست. پروتئین وی به ویژه برای ورزشکاران از فواید بسیاری برخوردار است زیرا علاوه بر عضله سازی به چربی سوزی نیز کمک می‌کند. کاهش چربی در کنار افزایش حجم عضلات مهم‌ترین مزیت استفاده از پروتئین وی محسوب می‌شود.

در این مکمل اسیدهای آمینه‌ای همچون والین و لوسین وجود دارند که در ادامه به توضیح در مورد هر یک از آنها می‌پردازیم.

اسیدهای آمینه والین و لوسین

مکمل فوق اسیدهای آمینه زیادی را در خود جای داده اما ما در اینجا به بررسی فواید والین و لوسین بسنده می‌کنیم. آمینو اسید شاخه دار والین بیشتر در کاربرد‌های صنعتی مورد مصرف قرار می‌گیرد. این آمینو اسید در فرایند تولید انرژی درون بدن نقشی اساسی‌ ایفا می‌کند و از این طریق نقشی‌ مهم در قدرت فیزیکی‌ بدن انسان دارد. به همین دلیل ورزشکاران زیادی در رژیم روزانه خود از آن استفاده می‌کنند.

لوسین نقشی‌ اساسی‌ در متابولیسم بافت‌های ماهیچه‌ای دارد بنابراین به منظور ساخت و حفظ عضلات ضروری است. این آمینو اسید همچنین بخش اصلی‌ و مهم بسیاری از پروتئین‌ها را تشکیل می‌دهد از این رو در فرایند ترمیم عضلات نقشی‌ عمده‌ای را ایفا می‌کند. هر فرد بزرگسال روزانه به این اسید آمینه برای حفظ سلامت بدن خود نیاز دارد.

ویژگی های پودر پروتئین وی ویت ویتاپی

حاوی پروتئین Whey کنسانتره و هیدرولیز شده

قابلیت هضم و جذب سریع در بدن

افزایش دهنده حجم عضلانی

افزایش قدرت توده عضلانی

حاوی اسیدهای آمینه

کمک به چربی سوزی

طعم وانیل

چطور مصرف کنیم

یک پیمانه پر (۲۹,۴) از پودر وی ویت را به ۲۵۰ میلی لیتر آب یا شیر اضافه کرده و پس از گذاشتن درب شیکر، ۲۵ تا ۳۰ ثانیه آن را تکان دهید و سپس میل نمایید.

لطفا دقت کنید

پودر پروتئین وی ویت ویتاپ برای تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.

در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

موارد منع مصرف

در صورت بروز حساسیت از مصرف پودر پروتیین وی ویت ویتاپ خودداری کنید.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی

استفاده از این محصول در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

ترکیبات

مخلوط پروتئینی (کنستانتره پروتئین وی، پپتیدهای پروتئین وی)، مجموعه آنزیمی، لستین، شیرین کننده و طعم دهنده‌های مجاز خوراکی

مشخصات فنی محصول

ويتاپي وي پروتئين 2270 گرمينظرات کاربران

ويتاپي وي پروتئين 2270 گرميويتاپي وي پروتئين 2270 گرمي