داروخانه بهشت درمان


product

داروخانه بهشت درمان/ مکمل ورزشي / پروتئين / ويثر وي پروتئين ايزوله 2270 گرمي

ويثر وي پروتئين ايزوله 2270 گرمي

بیشتر بخوانید ...

  • کد محصول : 14130004
  • ويثر وي پروتئين ايزوله ۲۲۷۰ گرمي
  • پودر وی پروتئین ایزوله ویثر یک منبع با کیفیت از پروتئین‌های زود جذب بوده که به رشد عضلات و پایداری آن‌ها در حین کاهش چربی کمک موثری می‌کند.


موجود در انبار :

ناموجود


41,250,000

25٪

30,937,500

ریال
نقد و بررسی اجمالی

ويثر وي پروتئين ايزوله 2270 گرمي

نقد و بررسی پودر وی پروتئین ایزوله ویثر

پودر وی پروتئین ایزوله ویثر موثرترین و با کیفیت‌ترین پروتئین را برای کمک به رشد ماهیچه‌ها و یا پایداری آن‌ها در زمان کاهش چربی در اختیار بدن قرار می‌دهد. این مکمل یکی از منابع با کیفیت پروتئین‌های زود جذب بوده و برای استفاده در افراد ورزشکار بسیار ایده‌آل است. وی پروتئین از پنیر حاصل شده و در میان انواع پروتئین‌های وی که شامل ایزوله، کنسانتره، ترکیبی و هیدرولیز شده می‌شود، نوع ایزوله خالص‌ترین نوع آن است.

خواص مصرفی پروتئین وی

پروتئین وی ایزوله ویسر به علت دارا بودن انواع اسیدهای آمینه ضروری و مواد مغذی برای افرادی که تمرینات سنگین و طولانی انجام می‌دهند بسیار مناسب است. علاوه بر آن، ممکن است برخی افراد به علت عدم تحمل لاکتوز به مصرف منابع پروتئینی از جمله سویا و تخم مرغ حساسیت داشته باشند. در چنین شرایطی خرید پروتئین و مصرف آن می‌تواند بهترین گزینه باشد. از دیگر خواص این مکمل بی نظیر می‌توان به افزایش قدرت و اندازه عضلات، کمک به ثبات وزن در افرادی که به بیماری خاصی دچار هستند و برطرف نمودن نیاز کلی به کربوهیدرات و پروتئین اشاره نمود.

کاهش وزن در کوتاه مدت

شاید شما هم بدانید که مصرف پروتئین سبب می‌شود مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید. در نتیجه تمایل بدن به مصرف کربوهیدرات و چربی به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. همین امر موجب می‌شود بدن جهت تولید انرژی از چربی‌ها استفاده کند و آن‌ها را بسوزاند و در نتیجه آن کاهش وزن رخ می‌دهد. به همین علت وی پروتئین ایزوله ۱۰۰% ویثر برای کسانی که می‌خواهند در کنار ورزش، وزن خود را نیز کاهش دهند بسیار توصیه می‌شود.

افزایش حجم و قدرت عضلانی با پودر وی پروتئین ایزوله ویثر

یکی از شناخته‌شده‌ترین دلایل مصرف مکمل‌های پروتئین وی افزایش قدرت و حجم عضلانی است. پروتئین وی در میان مدل‌های فیتنس، ورزشکاران، بدنسازان و کسانی که به دنبال بهبود عملکرد خود در باشگاه هستند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اثر اصلی مصرف این سری مکمل‌ها بر ساختن بلوک‌های عضلانی، هورمون و جذب لوسین است. بدین صورت پودر whey protein ویثر آمینواسیدها و پروتئین‌های سازنده بلوک‌های عضلانی را جهت رشد عضلات فراهم می‌سازد. یا با افزایش ترشح هورمون‌های عضله ساز در بدن موجب افزایش چشمگیر حجم عضلات شده و نسبت به سایر پروتئین‌ها با سرعت بیشتری جذب می‌شود.

ویژگی های پودر وی پروتئین ایزوله ویثر

کمک به رشد عضلات و پایداری آن‌ها

مناسب برای دوران چربی سوزی

حاوی پروتئین‌های زود جذب

بهبود و افزایش ریکاوری

با طعم بستنی شکلات

کاهش چربی

ترکیبات

وی پروتئین ایزوله، آسه سولفام پتاسیم، طعم و رنگ دهنده مجاز خوراکی

چطور مصرف کنیم

یک پیمانه (۲۸ گرم) از پودر پروتئین ایزوله را با ۲۵۰ میلی لیتر آب سرد یا شیر مخلوط نموده و میل کنید.

لطفا دقت کنید

پروتیین وی ایزوله ویثر یک مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.

مکمل را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

مشخصات فنی محصول

ويثر وي پروتئين ايزوله 2270 گرمينظرات کاربران

ويثر وي پروتئين ايزوله 2270 گرميويثر وي پروتئين ايزوله 2270 گرمي